Сходи повністю із дерева

Існує багато варіантів матеріалів, з яких можна зробити сходи. Однин з них – деревина з твердих порід дерев: дуб, ясень, клен та ін . Такий варіант має свої переваги і недоліки. Однією з основних переваг є ціна, так наприклад у 90 % випадків зробити металевий каркас, або бетонні сходи з подальшим їх облицюванням деревом по факту вийде значно дорожче.

Ще однією з переваг сходів із дерева є більш точні параметри, а саме: менша розбіжність висот і ширина сходинок до 0,5 мм. Так у бетонних сходів ця розбіжність іноді досягає до 10 мм, а у сходів на металевому каркасі до 4 мм.

Така точність висот у сходів повністю із дерева досягається завдяки тому, що конструкція попередньо моделюються в цеху тільки тоді, коли відома точна висота між першим і другим поверхом з урахуванням додаткових висот існуючого, або запланованого покриття підлоги.

Моделювання сходів в цеху

У випадку з бетонними сходами, або зі сходами на металевому каркасі, будівельники не завжди враховують додаткові висоти, які можуть з’явитися при влаштовуванні теплої підлоги, стяжки, паркетної дошки тощо.

Недоліком сходів із дерева є те, що встановлювати їх можна тільки після закінчення всіх ремонтних робіт, щоб не допустити їх пошкодженню. Тому робітники в процесі ремонту вимушені користуватися незручними драбинами, або створювати тимчасові чорнові сходи для більш зручного переміщення між поверхами будинку або квартири.

Сходи з дерева фото робіт